صفحه اصلی / وبلاگ / کفپوش فلزی سوراخ دار ضد لغزش

کفپوش فلزی سوراخ دار ضد لغزش

کفپوش فلزی سوراخ دار نوعی ورق پانچ شده است که به دلیل وجود برجستگی های سوراخ ها در یک طرف آن، باعث افزایش اصطکاک بین کفش فرد و سطح ورق می شود و احتمال لیز خوردن روی سطح را کاهش می دهد. به همین دلیل این کفپوش ها نوعی سطح بدون لغزش است.

 

پله ها و کفپوش های ضدلغزش که با در نظر گرفتن ایمنی و مقاومت در برابر لغزش طراحی شده اند کاربرد های گسترده ای دارندو سطح پیاده روی ایمن و راحتی را در هر محیطی فراهم میکنند.این کفپوش ها برای مناطقی که اغلب لغزنده هستند مثل معادن,راه های پیاده ی عمومی ساحل ها و … از اهیت بالایی برخوردار است.

 

 

علاوه بر این این کفپوش ضد لغزش نو آورانه در کاربردهایی مانند روکش کاری، پله فرار و بالکن استفاده می شود. راهرو های فولادی ضد لغزش امکان تخلیه ی آب را از طریق سوراخ های فلزی خود فراهم می کند و آن را به گزینه ای عالی برای پیاده رو های کنار آب فراهم می کند.

 

کاربردهای کفپوش سوراخ دار فلزی ضد لغزش:

سکوهای نفتی

اسکله های دریایی

پله فرار ها

بالکن ها

سکوها

رمپ ها

سکوهای نگهداری و مونتاژ هواپیما

نردبان ها و پله های صنعتی

کاربرد های معماری مثل:روکش فلزی /محافظ نرده/فنس کشی
 
 
این کفپوش ها با موادی مثل فولاد ضد زنگ آلومینیوم و فولاد گالوانیزه برای براورده کردن نیاز مشتری تولید می شوند.

سطح فلزی نفوذپذیری در برابر هوا و نور و هم چنین دوام این توری ها را به یک راه حل ایده ال برای بسیاری از کاربرد ها مانند روکش ضد باران، گذرگاه ها، اسکله ها و بسیاری از کاربرد های دیگر تبدیل می کند.

 

کفپوش فلزی ضدلغزش آلومینیومی

کفپوش فلزی ضدلغزش آلومینیومی در برابر خوردگی مقاوم است. به دلیل توانایی آن در مقاومت در برابر عناصر، این کفپوش ها اغلب در محیط های بیرونی مانند پارکینگ ها، اسکله های بارگیری و پله ها یافت می شود. همچنین در قایق ها، اسکله ها یا سایر کاربردهای دریایی استفاده می شود.

از آنجایی که صفحه آلومینیومی به راحتی قابل شستشو و تمیز نگه داشتن است، می توان آن را در آشپزخانه ها، دستشویی ها و یخچال ها یا فریزرها پیدا کرد. کفپوش آلومینیومی را می توان برای اهداف تزئینی نیز استفاده کرد و در انواع الگوها آن را تولید کرد.

کفپوش ضد لغزش استیل

استیل یکی از گران‌ترین مواد برای استفاده در کفپوش ها است. با این حال، از آنجایی که در برابر خوردگی مقاوم است، ممکن است بهترین انتخاب برای محیط‌هایی باشد که باید بهداشتی باشند یا در جاهایی که از مواد شیمیایی خشن استفاده می‌شود، مانند محیط‌های صنعتی. شبیه صفحه الماس آلومینیومی، ورق الماس فولادی ضد زنگ نیز به دلیل براق بودن از نظر بصری جذاب است.

مطالب پیشنهادی